MEAN WELL UHP-2500-36
Kód: UHP-2500-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 2,5kW; 36VDC; 69,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95,5%
Výstupní proud: 69,4A
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF, CANBus
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-2500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 2,5kW
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 69,4A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 310x140x60mm
Řada výrobce: UHP-2500
Pracovní teplota: -30...70°C
Účinnost: 95,5%