MEAN WELL UHP-1500-230PM
Kód: UHP-1500-230PM
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1,5kW; 230VDC; 95%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 95%
Výstupní proud: 6,52A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: UHP-1500-HV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 230V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 230V DC
Výstupní proud: 6,52A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 290x140x41mm
Řada výrobce: UHP-1500-HV
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 95%