MEAN WELL UHP-1500-115PM
Kód: UHP-1500-115PMDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 1,5kW; 115VDC; 95%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 95% |
| Výstupní proud: | 13,05A |
| Doplňkové funkce: | dálkové ovládání ON/OFF, PMBus |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC, 250...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Řada výrobce: | UHP-1500-HV |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 290x140x41mm |
| Výkon: | 1,5kW |
| Výstupní napětí: | 115V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | modulový |
| Výkon: | 1,5kW |
| Výstupní napětí: | 115V DC |
| Výstupní proud: | 13,05A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 290x140x41mm |
| Řada výrobce: | UHP-1500-HV |
| Pracovní teplota: | -30...70°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 95% |
| Doplňkové funkce: | PMBus |
| Napájecí napětí: | 250...370V DC |
| Položka byla vyprodána… | |




