MEAN WELL SPWM-75-24
Kód: SPWM-75-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 75W; 24VDC; 3,2A; 100÷305VAC; SPWM-75
Detailní informace
Detailní popis produktu