MEAN WELL SPWM-75-12
Kód: SPWM-75-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 75W; 12VDC; 6,3A; 100÷305VAC; SPWM-75
Detailní informace
Detailní popis produktu