MEAN WELL SPWM-240-48DA2
Kód: SPWM-240-48DA2
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 240W; 48VDC; 5A; 180÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu