MEAN WELL SPWM-240-48
Kód: SPWM-240-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 240W; 48VDC; 5A; 180÷305VAC; SPWM-240
Detailní informace
Detailní popis produktu