MEAN WELL SPWM-240-24DA2Q
Kód: SPWM-240-24DA2Q
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 240W; 24VDC; 10A; 180÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu