MEAN WELL SPWM-240-24
Kód: SPWM-240-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 240W; 24VDC; 10A; 180÷305VAC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu