MEAN WELL SPWM-150-24DA2
Kód: SPWM-150-24DA2
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 150W; 24VDC; 6,3A; 100÷305VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu