MEAN WELL SPWM-150-24
Kód: SPWM-150-24
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 24VDC; 6,3A; 100÷305VAC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu