MEAN WELL SPWM-150-12DA2
Kód: SPWM-150-12DA2
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 150W; 12VDC; 12,5A; SPWM-150
Detailní informace
Detailní popis produktu