MEAN WELL SPWM-150-12
Kód: SPWM-150-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; 12VDC; 12,5A; 100÷305VAC; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu