MEAN WELL RSP-500-12
Kód: RSP-500-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500,4W; 12VDC; 88%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.26 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 88%
Výstupní proud: 41,7A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 10...13,2V DC
Řada výrobce: RSP-500
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 230x127x40,5mm
Výkon: 500,4W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 500,4W
Výstupní napětí: 12V DC
Výstupní proud: 41,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 230x127x40,5mm
Řada výrobce: RSP-500
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%