MEAN WELL RSP-200-36
Artikelnummer: RSP-200-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 st)
Lieferung bis:
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
Kategorie: Eingebaute Netzteile
Garantie: 24
Gewicht: 0.75 kg
Verfügbarkeit: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Effizienz: 90%
Ausgangsstrom: 5,56A
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Druh krytu: 207B
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 88...264V AC, 124...370V DC
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 32,4...39,6V DC
Řada výrobce: RSP-200
Související produkty: MHS012
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 215x115x30mm
Výkon: 200,16W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 200,16W
Výstupní proud: 5,56A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 215x115x30mm
Řada výrobce: RSP-200
Pracovní teplota: -30...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 90%
Druh krytu: 207B
Doplňkové funkce: aktivní PFC
Napájecí napětí: 124...370V DC
Související produkty: MHS012
Výstupní napětí: 36V DC