MEAN WELL RPS-300-24-C
Kód: RPS-300-24-C
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 300W; 24VDC; 12,5A; OUT: 1
Detailní informace
Detailní popis produktu