MEAN WELL RID-125-2405
Kód: RID-125-2405
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 125,4W; 24VDC; 83%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.65 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 83%
Výstupní proud: 4,6 (2...5,3)A
Druh krytu: 902A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 88...264V AC, 248...373V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 2
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: RID-125
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: izolovaný výstup a GND
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Výkon: 125,4W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní napětí 2: 5V DC
Výstupní proud 2: 3 (0...3)A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 125,4W
Výstupní napětí: 24V DC
Počet výstupů: 2
Vnější rozměry: 199x98x38mm
Řada výrobce: RID-125
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 83%
Napájecí napětí: 248...373V DC
Druh krytu: 902A
Výstupní napětí 2: 5V DC