MEAN WELL QP-150F
Kód: QP-150FDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 150W; 5VDC; 10AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 78% |
| Výstupní proud: | 10A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, nucené chlazení - ventilátor |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC, 127...370V DC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 4 |
| Pracovní teplota: | -10...60°C |
| Řada výrobce: | QP-150 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 199x99x50mm |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 5V DC |
| Výstupní proud 2: | 3A |
| Výstupní proud 3: | 2A |
| Výstupní proud 4: | 0,6A |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | modulový |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 5V DC |
| Výstupní proud: | 10A |
| Počet výstupů: | 4 |
| Vnější rozměry: | 199x99x50mm |
| Řada výrobce: | QP-150 |
| Pracovní teplota: | -10...60°C |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 78% |
| Doplňkové funkce: | nucené chlazení - ventilátor |
| Napájecí napětí: | 127...370V DC |
| Výstupní proud 4: | 0,6A |
| Výstupní proud 3: | 2A |
| Výstupní proud 2: | 3A |
| Položka byla vyprodána… | |




