MEAN WELL PWM-90-12DA2
Kód: PWM-90-12DA2
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; DALI 2; 90W; 12VDC; 7,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu