MEAN WELL PWM-60-24DA2
Kód: PWM-60-24DA2
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; DALI 2; 60W; 24VDC; 2,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu