MEAN WELL PWM-200-48KN
Kód: PWM-200-48KN
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; 200W; 48VDC; 4,17A; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu