MEAN WELL PWM-200-12KN
Kód: PWM-200-12KN
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; 200W; 12VDC; 15A; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu