MEAN WELL PWM-120-48
Kód: PWM-120-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; pro LED pásky; 120W; 48VDC; 2,5A; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu