MEAN WELL PSP-600-24
Kód: PSP-600-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 600W; 24VDC; 25A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 1.87 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 86%
Výstupní proud: 25A
Doplňkové funkce: aktivní PFC, paralelní provoz, nucené chlazení - ventilátor
Druh krytu: 910A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 20...26,4V DC
Řada výrobce: PSP-600
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 170x120x93mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 25A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 170x120x93mm
Řada výrobce: PSP-600
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Druh krytu: 910A