MEAN WELL PLM-25-350
Kód: PLM-25-350
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 25,2W; 42÷72VDC; 350mA; 110÷295VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu