MEAN WELL PLM-12-700
Kód: PLM-12-700
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 12,6W; 11÷18VDC; 700mA; 110÷295VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu