MEAN WELL PLM-12-1050
Kód: PLM-12-1050
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 12,6W; 7÷12VDC; 1050mA; 110÷295VAC
Detailní informace
Detailní popis produktu