MEAN WELL NTS-750-212EU
Kód: NTS-750-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 ks)
Můžeme doručit do:
Měnič: DC/AC; 750W; Uvýst: 230VAC; 10÷16,5VDC; Výv: zásuvky AC 230V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnost: 2.75 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 90%
Výstupní výkon: 750W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 75A
Špičkový výkon: 1,5kW
Vnější rozměry: 270x158x67mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 750W
Výstupní napětí: 230V AC
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Špičkový výkon: 1,5kW
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 75A
Vnější rozměry: 270x158x67mm
Účinnost: 90%