MEAN WELL NTS-400P-248
Kód: NTS-400P-248
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Měnič: DC/AC; 400W; Uvýst: 230VAC; 40÷66VDC; Výv: zásuvky AC 230V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnost: 0.85 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Výstupní výkon: 400W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 40...66V DC
Napětí akumulátoru: 48V
Použití: univerzální
Primární proud: 10A
Špičkový výkon: 800W
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 400W
Výstupní napětí: 230V AC
Napájecí napětí: 40...66V DC
Ochrana: protizkratové SCP
Vnější rozměry: 186x100,5x32mm
Špičkový výkon: 800W
Napětí akumulátoru: 48V
Použití: univerzální
Primární proud: 10A
Účinnost: 93%
Druh vývodu: zásuvky AC 230V