MEAN WELL NTS-300-248EU
Kód: NTS-300-248EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 ks)
Můžeme doručit do:
Měnič: DC/AC; 300W; Uvýst: 230VAC; 40÷66VDC; Výv: zásuvky AC 230V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnost: 1.58 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 93%
Výstupní výkon: 300W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 40...66V DC
Napětí akumulátoru: 48V
Použití: univerzální
Primární proud: 8A
Špičkový výkon: 600W
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 300W
Výstupní napětí: 230V AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Napětí akumulátoru: 48V
Použití: univerzální
Primární proud: 8A
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Účinnost: 93%
Špičkový výkon: 600W