MEAN WELL NTS-300-212EU
Kód: NTS-300-212EU
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Měnič: DC/AC; 300W; Uvýst: 230VAC; 10÷16,5VDC; Výv: zásuvky AC 230V
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Car Converters
Záruka: 24
Hmotnost: 1.59 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 92%
Výstupní výkon: 300W
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Primární proud: 30A
Špičkový výkon: 600W
Vnější rozměry: 210x130x55mm
Výstupní napětí: 230V AC
Vlastnosti měničů: čistá sinusoida
Druh měniče: DC/AC
Výstupní výkon: 300W
Výstupní napětí: 230V AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Ochrana: protizkratové SCP
Napětí akumulátoru: 12V
Použití: univerzální
Napájecí napětí: 10...16,5V DC
Primární proud: 30A
Účinnost: 92%
Špičkový výkon: 600W
Vnější rozměry: 210x130x55mm