MEAN WELL NSP-750-60
Kód: NSP-750-60
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 750W; 60VDC; 12,6A
Detailní informace
Detailní popis produktu