MEAN WELL NSP-750-48
Kód: NSP-750-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 750W; 48VDC; 15,7A
Detailní informace
Detailní popis produktu