MEAN WELL NSP-750-24
Kód: NSP-750-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 750W; 24VDC; 31,3A
Detailní informace
Detailní popis produktu