MEAN WELL NSP-750-12
Kód: NSP-750-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 750W; 12VDC; 62,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu