MEAN WELL NSP-500-60
Kód: NSP-500-60
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 60VDC; 8,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu