MEAN WELL NSP-500-48
Kód: NSP-500-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 48VDC; 10,5A
Detailní informace
Detailní popis produktu