MEAN WELL NSP-500-36
Kód: NSP-500-36
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 36VDC; 13,9A
Detailní informace
Detailní popis produktu