MEAN WELL NSP-500-27
Kód: NSP-500-27
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 27VDC; 18,6A
Detailní informace
Detailní popis produktu