MEAN WELL NSP-500-15
Kód: NSP-500-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 15VDC; 33,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu