MEAN WELL NSP-500-12
Kód: NSP-500-12
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 500W; 12VDC; 42A
Detailní informace
Detailní popis produktu