MEAN WELL NSP-320-27
Kód: NSP-320-27
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 320W; 27VDC; 11,9A
Detailní informace
Detailní popis produktu