MEAN WELL NSP-320-15
Kód: NSP-320-15
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 320W; 15VDC; 21,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu