MEAN WELL NSP-200-60
Kód: NSP-200-60
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 60VDC; 3,36A
Detailní informace
Detailní popis produktu