MEAN WELL NSP-200-27
Kód: NSP-200-27
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 200W; 27VDC; 7,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu