MEAN WELL NSP-150-48
Kód: NSP-150-48
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 150W; 48VDC; 3,15A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.4 kg
Dostupnost: Na dotaz
Účinnost: 92,5%
Výstupní proud: 3,15A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 44...57V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 3,15A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Pracovní teplota: -40...85°C
Napájecí napětí: 120...431V DC
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Řada výrobce: NSP-150
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92,5%