MEAN WELL NSP-150-36
Kód: NSP-150-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 150W; 36VDC; 4,2A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje pro vestavbu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.41 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 92,5%
Výstupní proud: 4,2A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 32...43V DC
Řada výrobce: NSP-150
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 150W
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 4,2A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 129x97x30mm
Účinnost: 92,5%
Řada výrobce: NSP-150
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Ochrana: protizkratové SCP
Napájecí napětí: 120...431V DC
Pracovní teplota: -40...85°C