MEAN WELL NSP-150-15
Kód: NSP-150-15Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 150W; 15VDC; 10AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 93% |
| Výstupní proud: | 10A |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC, dálkové ovládání ON/OFF |
| Druh napájecí zdroje: | modulový, k vestavbě |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 120...431V DC, 85...305V AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Rozsah výstupních napětí: | 15...19V DC |
| Řada výrobce: | NSP-150 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 129x97x30mm |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 15V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | modulový |
| Výkon: | 150W |
| Výstupní napětí: | 15V DC |
| Výstupní proud: | 10A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 129x97x30mm |
| Pracovní teplota: | -40...85°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Doplňkové funkce: | dálkové ovládání ON/OFF |
| Napájecí napětí: | 120...431V DC |
| Řada výrobce: | NSP-150 |
| Rozsah výstupních napětí: | 15...19V DC |
| Účinnost: | 93% |
| Ochrana: | protizkratové SCP |




