MEAN WELL NSP-100-7.5
Kód: NSP-100-7.5
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 100W; 7,5VDC; 13,4A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.29 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 13,4A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 6,8...9V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 7,5V DC
Pracovní teplota: -40...85°C
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výstupní proud: 13,4A
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 7,5V DC
Výkon: 0,1kW
Účinnost: 91%