MEAN WELL NSP-100-36
Kód: NSP-100-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 100W; 36VDC; 2,8A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Účinnost: 91,5%
Výstupní proud: 2,8A
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...85°C
Rozsah výstupních napětí: 32...43V DC
Řada výrobce: NSP-100
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 36V DC
Výstupní proud: 2,8A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Účinnost: 91,5%
Řada výrobce: NSP-100
Doplňkové funkce: dálkové ovládání ON/OFF
Ochrana: protizkratové SCP
Napájecí napětí: 120...431V DC
Pracovní teplota: -40...85°C